O mnie | usero

O mnie

agnieszka kucharska zdjecie profilowe

O mnie

USERO.PL

Cześć!

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Jeżeli chcesz stać się rozpoznawalny w internecie i tym samym zwiększać swoje zyski produktami czy usługami, które oferujesz … to świetnie się składa.

Nazywam się Agnieszka Kucharska, a moja praca to świat online – projekty stron internetowych i szeroko rozumiany UX Design. 

W Usero pomagamy urzeczywistnić marzenia zarówno młodym firmom, jak i tym długo prosperującym w biznesie.

Dzięki naszym działaniom uzyskasz większy ruch, co przełoży się na Twoje zyski. 

CO ROBIMY

 Tworzymy strony internetowe, badamy ścieżki user experience, szukamy nowych sposobów na dotarcie do klienta Twojej marki. Badamy rynek i określamy cele, tak abyś mógł trafiać do właściwych odbiorców.

Szukasz spójnego wizerunku swojej firmy? A może potrzebujesz redesignu, czy nowej strategii digital. Chcesz żeby Twoja strona była funkcjonalna 
i rozpoznawalna? Szukasz pomysłów na kontent dopasowany do specyfiki Twojej branży, a może chcesz zaprojektować aplikację czy chatbota.

 Skorzystaj z naszych usług. Oferujemy usługi od A – Z, wszystko załatwisz w jednym miejscu bez potrzeby rozpraszania się.

JAK PRACUJEMY

  • NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

Określenie Twoich oczekiwań i poznanie Twojej wizji. Na tym etapie spotykamy się offline / online –  by poznać zakres pracy, którą będziemy mogli dokładniej wycenić oraz podać czas jej realizacji. Spotkanie jest całkowicie za darmo.

  • AKCEPTACJA I FORMALNOŚCI

Po akceptacji wyceny oraz czasu realizacji, dokonujemy formalności związanych z umową oraz formą rozliczenia. Po tych ustaleniach przechodzę do tworzenia koncepcji projektu.

  • PROJEKTOWANIE

Dostajesz produkt, który możesz dopasować jeszcze bardziej do swoich oczekiwań. Czekam na informacje od Ciebie z uwagami, co należy dopracować czy zmienić.

  • FINALIZACJA

Po wykonaniu usługi i otrzymaniu wynagrodzenia, za wykonaną prace, otrzymujesz wszystkie dane i pliki drogą mailową albo przez wetransfer. Jeśli usługą była strona www lub sklep, przenosimy wszystko na serwer oraz podpinam właściwą domenę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Call Now Button
×