Fasado

Fasado

Detale elewacyjne online

Projekt dla firmy Studio Profil. Firma współpracuje z architektami projektując elewacje budynków wielkopowierzchniowych. Cel projektu – stworzenie uniwersalnego narzędzia do współpracy i szybkiej wyceny podzespołów fasadowych.

Etapy projektu :
* Opracowanie strategii wyjścia produktu na rynek
* Stworzenie zasad brandu – strategia biznesowa, strona www, style guide
* Rozrysowanie koncepcji konfiguratora systemu do zamówienia i wycena detali elewacyjnych

fasado glowna mobi

Konfigurator

Narzędzia dla architektów

Konfigurator online detali elewacyjnych

Konfigurator został stworzony na podstawie wiedzy z zakresu elementów elewacyjnych, w podziale na główne kategorie, detale i materiały wykończeń fasad. Narzędzie określa jakie rysunki zostaną przygotowane dla architekta przez studio projektowe. Konfigurator w branży projektowej jest nowością na rynku, skraca czas ustaleń szczegółów oferty, dokładnie określa zakres i rozliczenie pracy między biurem projektowym, a architektem.

Zamówienie

Wycena dla architekta

Wynikiem konfiguracji jest stworzenie i opłacenie zamówienia online. W celu doprecyzowania koncepcji budynków, architekci, na etapie zamówienia przesyłają rysunki budynków. Każdy z klientów Fasado posiada konto z katalogami projektów. Realizacja zamówienia odbywa poprzez stronę Fasado – rysunki zamówionych elementów umieszczane są w folderze klienta.