moje wakacje

moje wakacje

Założenia

Oszczędzamy na wakacje

Aplikacja mobilna MOJE WAKACJE to usługa bankowa, dzięki której użytkownicy mogą oszczędzać na wybrane oferty wakacyjne. Oszczędzanie połączone jest z ofertą biur podróży. W aplikacji dostępne są rabaty, których wielkość zależy od kwot jakie posiadamy na koncie aplikacji oraz od czasu oszczędzania.

Jak to działa?

Jak to działa?

Trzy proste kroki

Wybieramy kierunek, Uruchamiamy pakiet, Zdobywamy rabaty

Aplikacja MOJE WAKACJE to baza wielu kierunków wakacyjnych proponowanych przez największe biura podróży w Polsce.

Poprzez analizę wybranych kierunków aplikacja proponuje kwoty do oszczędzania. Pakiety połączone są ze standardowymi usługami bankowymi.

Rabaty to ważna część aplikacji. Ich wielkość zleży do kwoty zgromadzonej na rachunku oraz od czasu oszczędzania. Rabaty możemy wykorzystać przy rezerwacji oferty.

Badania z użytkownikami

Badania z użytkownikami

Badania z użytkownikami

Kluczowe funkcjonalności

Badanie: wywiad pogłębiony przeprowadzono z użyciem klikalnego prototypu aplikacji.
Grupa docelowe : 6 osób
Parametry grupy:
• + 25
• posiadający konto bankowe
• zarobki średnie
• regularnie zarabiający
• szukający okazji cenowych
• fani podróżowania

Z badań aplikacji wynikało, że istnieje obawa przed bezpieczeństwem finansów w aplikacji. Dotyczyło to zarówno rabatów jak i zakupu oferty wakacyjnej. Użytkownicy zwrócili uwagę na formę płatność w aplikacji oraz uwierzytelnienie bankowe, które powinno być wdrażane zgodnie z najnowszymi mechanizmami transakcji online. W celu dodatkowych informacji o ofertach biura podróży, szczegółowe warunki ofert oraz potwierdzenie zawarcie umowy są dodatkowo wysyłane do użytkownika w postaci dokumentów zbiorczych oferty.