Eatsatime

Eatsatime

Zamówienie bez kelnera

Usługa umożliwiająca zamawianie posiłków z lokalnych restauracji za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Cel projektu – stworzenie uniwersalnego narzędzia dla restauracji do obsługi dań: na wynos, na miejscu, z dowozem oraz z możliwością rezerwacji stolika w lokalu.

Etapy projektu :
* Koncept – strategia marki na tle konkurencji
* Stworzenie zasad brandu – logo, style guide
* Opracowanie flow dla procesu aplikacji
* Opracowanie flow dla procesu strony www
* Makiety projektu – UX/UI – gotowe mockupy do wdrożenia.

Group 9

Aplikacja

Nie czekaj na rachunek

Zamawiaj szybko i bezpiecznie

Eatsatime to nowatorskie rozwiązania do szybkiego zamówienia w lokalu restauracji, w której otworzenie rachunku, wybór menu, zamowienie i płatność dokonujemy sami, bez pomocy obsługi. Proces zakupowy jest prosty, szybki i nie wymaga oczekiwania na kelnera. Aplikacja umożliwia też utworzenie wspólnego rachunku, dzięki czemu podział zamówienia jest transparentny, zarówno dla restauracji jak i dla osób towarzyszących. Eatsetime posiada rownież funkcję rezerwacji miejsca, dzięki której użytkownik może zaplanować wizytę w restauracji.

Aplikacja posiada również ścieżkę dla zamówienia z dowozem lub na wynos.
Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce podpowiada popularne miejsca i dania oraz sortuje wyniki według standardowych kategorii. W aplikacji użytkownik może założyć konto, na którym zapisuje zamówienia, dane dostawy czy karty płatniczej.

Strona WWW

Zamówienie

Zamawiaj jak chcesz i kiedy chcesz

Eatsatime zostało stworzone z myślą o jak najszerszym gronie użytkowników. Proces zamówienia możemy realizować również na stronie www. Wersja webowa w przyszłości ma zawierać również panel dla biznesu, w którym restauratorzy będą samodzielnie tworzyć i edytować menu swojej restauracji.