Webuild

Webuild

Webuild

Zaprojektuj dom marzeń

WeBuild to strona internetowa, która pomaga inwestorom domów jednorodzinnych zaprojektować i zbudować dom, bez zatrudniania architektów i podwykonawców. Celem strony jest wybór i zakup domu wraz z konfiguracją wyposażenia wnętrza w wybranym stylu.

Webuild o także platforma rozwiązań nowoczesnych i ekologicznych. Każdy z domów posiada najwyższy standard wyposażenia (solar system, active energy, smart house i wiele innych). Oferta Webuild to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na domy stawiane szybko i w najwyższym standardzie. To opieka nad inwestorem i gładkie przejście go przez proces formalności i budowy.

„Skonfiguruj już teraz Twój dom, a my podamy datę, kiedy się wprowadzisz!

Etapy projektu:

1. Przygotowanie warsztatów wraz z:

* analizą rynku i działaniami konkurencji
* trendami w branży nieruchomości
* opracowaniem kierunku rozwoju projektu
* rekomendacjami rozwiązań na stronie www

2. Przygotowanie koncepcji strony www:

* makiety rozwiązań UX
* propozycje templatów graficznych strony UI
* koncepcja konfiguratora
* lista materiałów merytorycznych pod MVP

Konfigurator online

Unikalne podejście do projektowania

Konfigurator został stworzony na podstawie wiedzy z zakresu budowy i wyposażenia domów jednorodzinnych. W narzędziu konfigurujemy cały dom, od kubatury, aż po wykończenia poszczególnych elementów pomieszczeń.

Ważnym elementem strony Webuild są realistyczne aranżacje wraz z wirtualnym spacerem po wnętrzach. Każdy z domów zaprojektowany został w trzech popularnych stylach architektonicznych: classic, modern i skandi. Konfigurator w prosty sposób przeprowadza użytkownika przez proces wyboru poszczególnych elementów domu wraz z ich wyceną.

Zamówienie

Online/ Offline

Wynikiem konfiguracji jest stworzenie i opłacenie zamówienia online. Ze względu na formalne aspekty budowy domu, proces zakupu podzielony został na etapy. Klient może zamówić i oddzielnie opłacić każdy z etapów – projekt, budowę do stanu developerskiego czy budowę „pod klucz”.

Wszelkie formalności i zapytania realizowane są również offline. Klient może dopytać o proces czy zobaczyć elementy wyposażenia domu. Na życzenie klienta uruchamiana jest również usługa przedinwestycyjna, która ma na celu organizację formalności związanych z zakupem działki czy pozwoleniem na budowę domu.